English version (The International Baccalaureate)
VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące / plan zajęć

plan zajęć

PLAN ZAJĘƆ (2016/17)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN LEKCJI - WYCHOWANIE FIZYCZNE ROK SZK. 2016/2017


KLASA I A

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 15:25 - 16:10 - PIĄTEK (DZ. +CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH


KLASA I B

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 14:35 - 15:20 - CZWARTEK (DZ. +CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

KLASA I C

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 14:35 - 15:20 - PIĄTEK (DZ. +CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

 

KLASA PDP A

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 08:00 - 08:45 - PONIEDZ. (DZ. +CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

 

KLASA PDP B

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 08:00 - 08:45 - CZWARTEK (DZ. +CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

KLASA PDP C

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 14:35 - 15:20 - PONIEDZ. (DZ. +CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

KLASA II A

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 07:10 - 07:55 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

KLASA II B

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 07:10 - 07:55 - ŚRODA (DZ. + CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

KLASA III A

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 07:10 - 07:55 - PONIEDZ. (DZ. + CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

KLASA III B

• WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - PONIEDZ. (DZIEWCZ.)
• KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 - 18:00 - WTOREK (CHŁ. + DZ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 - 09:15 - PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• BOWLING (AL. POKOJU 44 PLAZA) - 16:00 - 17:00 - CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
• WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 - 17:15 - PONIEDZ. (CHŁOPCY)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 - 15:30 - SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 - 17:25 - ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 07:10 - 07:55 - WTOREK (DZ. + CHŁ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 - 16:15 - PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 - 16:15 - PON, CZW. (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00 - 17:00 - PON,WT,CZW,PT. (D+CH

 


UWAGA !

• WYJŚCIE NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ, SIATKÓWKĘ I KOSZYKÓWKĘ Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT - INDYWIDUALNIE.
• WYJŚCIE NA BOWLING Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT - INDYWIDUALNIE.
• PRZYJAZD NA PŁYWALNIĘ - INDYWIDUALNIE.
POWRÓT Z PŁYWALNI WYNAJĘTYM AUTOBUSEM POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF.
• PIŁKA NOŻNA - SOBOTA - GRAMY NA ORLIKU UL. URZĘDNICZA 65 LUB W HALI W ZIELONKACH (ZIMA). PRZYJAZD I POWRÓT - INDYWIDUALNIE.
• WSPINACZKA - W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT - INDYWIDUALNIE.
• TANIEC - W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT - INDYWIDUALNIE.
• SQUASH - W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ, WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT - INDYWIDUALNIE.

 

 

 

 

Nasze liceum powstało w 1993 r. z potrzeby stworzenia alternatywy dla systemu szkolnictwa, w którym tak nauczyciel jak i uczeń oraz jego rodzice są często bezsilni wobec zmieniających się wyzwań rzeczywistości; systemu, którego bezwładność oraz ograniczenia formalno-organizacyjne często uniemożliwiają zauważenie człowieka oraz blokują kreatywność. Od początku naszej działalności sprzeciwiamy się bezsilności i równaniu w dół.

potencjal / fakty / hymn / kadra / dyrekcja

Od lat VIII PALO należy do grupy najprężniej rozwijających się krakowskich niepublicznych szkół średnich. Świadczy o tym zarówno stabilna liczba uczniów szkoły, jak też liczba nauczycieli i osób stale ze szkołą współpracujących. Wysoki poziom merytoryczny nauczania znajduje potwierdzenie w losach naszych absolwentów, których spotkać można na wielu renomowanych kierunkach studiów. Obiektywnym potwierdzeniem jakości naszej pracy są również wysokie wyniki egzaminów maturalnych oraz wysokie miejsca w różnorodnych rankingach małopolskich liceów. [wiecej]